Home > CETIRIZINE EG COMP 50 X 10 MG

CETIRIZINE EG COMP 50 X 10 MG

CETIRIZINE EG COMP 50 X 10 MG

CETIRIZINE EG COMP 50 X 10 MG

Bijsluiter:

Niet beschikbaar

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 14,37

Toevoegen

Of verder winkelen

Volwassenen en adolescenten > 12 jaar

  • 1 tablet, 1 x per dag

Kinderen van 6 tot 12 jaar

  • 1/2 tablet, 2 x per dag

Toedieningswijze

  • De tabletten dienen te worden doorgeslikt met een hoeveelheid vloeistof
  • De werkzame stof in Cetirizine EG is cetirizinedihydrochloride. Eén filmomhulde tablet bevat 10 mg cetirizinedihydrochloride.
  • De andere stoffen in Cetirizine EG zijn: microkristallijne cellulose, lactosemonohydraat, macrogol (400), magnesiumstearaat, hypromellose (464), watervrij colloïdaal siliciumdioxide, titaandioxide (E171).
Zorg voor een goede tandhygiëne in geval van een droge mond (caries). Mag niet ingenomen worden tijdens zwangerschap/ borstvoeding.
dit is een geneesmiddel: geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Mogelijke bijwerkingen: vermoeidheid, droge mond, misselijkheid, diarree, duizeligheid, hoofdpijn, slaperigheid, keelontsteking (faryngitis), neusontsteking (rhinitis).
  • Verlichting van neusklachten en oogklachten van seizoensgebonden en niet-seizoensgebonden allergische rhinitis
  • Verlichting van de symptomen van chronische idiopathische urticaria

Ontdek ook:

FENISTIL 20DRAG
€ 3,15
Discount: 0%
CLARITINE 10MG 21TAB
€ 10,83
Discount: 0%