Home > WITTE KRUIS OUDE FORM 20ZAK

WITTE KRUIS OUDE FORM 20ZAK

WITTE KRUIS OUDE FORM 20ZAK

WITTE KRUIS OUDE FORM 20ZAK

Bijsluiter:

Niet beschikbaar

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 2,89

Toevoegen

Of verder winkelen

Volwassene & kind > 12jaar: 3x 2 per dag
500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per poeder
Los de inhoud van het zakje op in 1/2 glas water en drink onmiddellijk op Minstens 4 uur wachten tussen twee toedieningen Kind: zonder doktersadvies niet langer dan 5 dagen gebruiken (3d bij koorts) Volw.: zonder doktersadvies niet langer dan 10 d. gebruiken (3 d bij koorts) Bij overmatig alcoholgebruik: min 8 u tussen 2 geneesmiddelinnames. Mag niet gebruikt worden tijdens zwangerschap/ borstvoeding.
dit is een geneesmiddel: geen langdurig gebruik zonder medisch advies Mogelijke bijwerkingen: Leverbeschadiging, na hoeveelheden van 6 gram of meer per keer of chronisch gebruik van 3-4 g per dag. Nierontsteking (= nefritis), na langdurig gebruik van hoge doses. Overgevoeligheid voor dit middel of andere middelen die paracetamol als werkzame stof bevatten.

Ontdek ook:

AFEBRYL 16BRSTAB
€ 3,55
Discount: 0%
ASPIRINE VIT C 20BRSTAB
€ 7,74
Discount: 0%
RHINOFEBRYL 20CAPS
€ 5,76
Discount: 0%